Nagroda Branżowa Stowarzyszenia Polska Wentylacja PASCAL 2018: można już zgłaszać projekty
  

 www.wentylacja.org.pl

        02 -520  Warszawa,   ul. Wiśniowa 40B lok. 6

                                         tel./fax  22 542 43 14

e-mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

 


 

 

Nagroda Branżowa Stowarzyszenia Polska Wentylacja

PASCAL 2018:  można już zgłaszać projekty

 

 

Jesteś autorem innowacyjnego, nowatorskiego projektu wentylacji, klimatyzacji i chłodzenia lub o takim słyszałeś? Wiesz, że w twoim środowisku zakończono budowę obiektu, w którym instalacje wykonano z pomysłem i inżynierską solidnością? Zgłoś się do Nagrody PASCAL 2018.

 

Już po raz czwarty projektanci, architekci, inwestorzy oraz generalni wykonawcy mogą zgłosić projekt budynku do nagrody branżowej PASCAL. Organizator, Stowarzyszenie Polska Wentylacja, zastrzega, że podobnie jak w latach ubiegłych projekt powinien dotyczyć instalacji wentylacji, klimatyzacji i chłodzenia. Musi być wykonany rzetelnie, cechować się innowacyjnością i wykorzystywać najnowsze technologie. Premiowane będą te inwestycje,
w których uwzględniono kwestie związane z efektywnością energetyczną, komfortem użytkowników i jakością powietrza wewnętrznego. Zgodnie z regulaminem budynek powinien być oddany do użytku w 2016-2017 r. Musi być zlokalizowany na terenie Polski.

 

Projekty można zgłaszać do 15 grudnia 2017 r. Po tym terminie kapituła powołana przez zarząd Stowarzyszenia, wybierze nominowanych. Spośród nich wyłoni laureatów, których nagrodzi jedyną w branży HVACR tak prestiżową nagrodą. Statuetki zostaną wręczone w czasie uroczystej gali branżowej 27 lutego 2018 r. w Warszawie. Kapituła nagrodzi trzy projekty wyróżniające się innowacyjnością  i pomysłowością, przyznając trzy równorzędne nagrody. Weźmie pod uwagę najważniejsze rozwiązania koncepcyjne, zastosowane technologie i parametry techniczne wpływające na energooszczędność, komfort  i ponadczasowość zastosowanych rozwiązań.

 

Jak się zgłosić? Na adres Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć wyślij informację o chęci uczestnictwa
w IV edycji nagrody. Podaj nazwę obiektu, lokalizację, datę oddania do użytkowania, nazwisko projektanta instalacji oraz inwestora.
Możesz zgłosić trzy obiekty. W dwóch zdaniach, uzasadnij, dlaczego wybrałeś akurat ten budynek. W odpowiedzi otrzymasz Kwestionariusz zgłoszeniowy. Poproś o wypełnienie przez projektanta i odeślij na adres Stowarzyszenia.

 

W tym roku wyboru laureatów dokona kapituła w składzie dr. inż. Leszek Targowski, dr. inż. Tomasz Klinke, dr. inż. Piotr Bartkiewicz, wieloletni pracownicy Wydziału Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej. Są to osoby z dużym doświadczeniem zawodowym, działający niezależnie na wielu polach.

 

Stowarzyszenie Polska Wentylacja informuje, że Nagroda PASCAL nie wiąże się z żadnymi opłatami po stronie zgłaszającego. O wygranej decydują wyłącznie względy merytoryczne.

 

Co roku do nagrody zgłaszają się wybitni reprezentanci zarówno dużych międzynarodowych biur, jak również mniejszych firm projektowych oraz osoby działające w kilkuosobowych zespołach.   Wybrane inwestycje świadczą o tym, że projektanci branżowi są otwarci i chętnie wykorzystują rozwiązania innowacyjne, energooszczędne i zapewniające komfort wewnętrzny. A przyznawana już po raz czwarty nagroda PASCAL jest zwieńczeniem ich pracy i docenieniem wkładu w rozwój
i upowszechnianie innowacyjnych projektów o ponadczasowej  wartości nie tylko w branży HVACR.

 

Więcej informacji pod numerem telefonu 22 542 43 145 oraz na stronie Stowarzyszenia Polska Wentylacja www.wentylacja.org.pl.

 

 

 

 

Organizator nagrody PASCAL Stowarzyszenie Polska Wentylacja jest dobrowolną organizacją działającą od 2001 roku, mającą na celu rozwijanie i propagowanie i wspieranie inicjatyw sprzyjających rozwijaniu branży wentylacyjnej oraz upowszechnianie wiedzy na temat wentylacji w budownictwie. Celem Stowarzyszenia jest również szerzenie postaw moralnych w środowisku branży wentylacyjnej.

Stowarzyszenie współpracuje z urzędami, instytucjami i organizacjami branżowymi. Jest wydawcą magazynu branżowego Cyrkulacje oraz pomysłodawcą i organizatorem Międzynarodowych Targów Techniki Wentylacyjnej Klimatyzacyjnej i Chłodniczej FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA.

Stowarzyszenie od 2013 r. jest członkiem Stowarzyszenia Europejskiego Przemysłu Wentylacyjnego EVIA z siedzibą w Brukseli.

 

 

 

 

Sekretarz Nagrody PASCAL

Aleksandra Kuśmierczyk

tel. 600 335 706

Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

 

Redakcja CIEPŁOWNICTWO, OGRZEWNICTWO, WENTYLACJA
Siedziba redakcji: ul. Czackiego 3/5, pok.216, 00-043 Warszawa
tel./fax 0 22 828 27 26, tel. 22 0 22 826 43 35, 22 336 13 19, www.cieplowent.pl
e-mail:
redakcja.cow@cieplowent.pl redakcja.cow@neostrada.pl cieploogrzewwent@sigma-not.pl
Wydawnictwo SIGMA-NOT Sp. z o.o.
ul. Ratuszowa 11, 00-950 Warszawa, skr. poczt. 1004
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy, KRS: 0000069968
NIP: 524 030 35 01
Kapitał zakładowy: 752 361,80 zł

 Na naszej witrynie wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług oraz gromadzenia informacji związanych z korzystaniem ze strony.

Plikami cookies możesz zarządzać w opcjach przeglądarki, z której korzystasz. Więcej informacji znajdziesz tutaj.