Patronat medialny
  

 

 

Międzynarodowa Wystawa Technicznych

Innowacji, Patentów i Wynalazków

„Invent Arena 2016”

Trzyniec, Republika Czeska 16 – 17 czerwca 2016 r.

 

 

Międzynarodowa Wystawa Technicznych Innowacji, Patentów i Wynalazków „Invent Arena 2016” w Trzyńcu organizowana jest przez Hutę w Trzyńcu, która od połowy lat dziewięćdziesiątych jest jednym z czołowych innowacyjnych przedsiębiorstw w Republice Czeskiej.

Wystawa odbywa się pod auspicjami Międzynarodowej Federacji Stowarzyszeń Wynalazców (IFIA). Patronat, nad wydarzeniem (ze strony czeskiej) udzielili: Wicepremier ds. Nauki, Badań i Innowacji, Minister Edukacji Młodzieży i Sportu, Minister Przemysłu i Handlu, Prezes Czeskiej Izby Gospodarczej, Prezes Czeskiej Akademii Nauk, Burmistrz Miasta Trzyniec.        

Agencja Promocyjna Inventor organizuje ekspozycję polskich wynalazków i innowacyjnych rozwiązań opracowanych w instytutach badawczych, wyższych uczelniach i innowacyjnych przedsiębiorstwach podczas „Invent Arena 2016”.  

Podczas imprezy wystawcy będą mogli zaprezentować swoje osiągnięcia w dziedzinie innowacji techniczno-technologicznych oraz wziąć udział w konkursie wystawy. „Udział w tego typu wystawach stwarza możliwości nawiązania współpracy z zagranicznymi partnerami w celu komercjalizacji wynalazków, a także pozwala na ocenę potencjału rynkowego prezentowanych innowacyjnych rozwiązań” – Wojciech Kółeczko.

Dążąc do zwiększenia zasięgu dotarcia z innowacyjną propozycją polskiej nauki na arenie międzynarodowej, jak i w kraju Agencja Promocyjna Inventor Sp. z o.o. podjęła starania o wsparcie patronackie polskiej ekspozycji.

Patronem Honorowym polskiej ekspozycji została Czesko-Polska Izba Handlowa. Patronatu udzieliły także Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Pradze, Rada Główna Instytutów Badawczych, Pracodawcy RP, Fundacja Kobiety Nauki – Polska Sieć Kobiet Nauki. Partnerami prezentacji są Krajská hospodářská komora Moravskoslezského kraje, Fundacja Verita, Izba Gospodarcza „Śląsk”, Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach.


         Patronami medialnymi imprezy są: Decydent, Biznesnetworking.pl, Przegląd Elektrotechniczny, Przegląd Geodezyjny, ”Ciepłownictwo, Ogrzewnictwo, Wentylacja”, Puls Innowacji (Puls Biznesu), Innowacyjna Firma, Przegląd Techniczny, Elektronika, Talent.pl, Przegląd Mechaniczny, automatyka.pl, Forum Biznesu.pl, Chłodnictwo i Klimatyzacja, Radio Innowacje.

 

 

Kontakt:

W celu uzyskania dodatkowych informacji o udziale w imprezie prosimy o kontakt na adres Agencji Promocyjnej INVENTOR: e-mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć   lub telefony 22 3927817; 600 921 999; 501 081 128.

 

 

Redakcja CIEPŁOWNICTWO, OGRZEWNICTWO, WENTYLACJA
Siedziba redakcji: ul. Czackiego 3/5, pok.216, 00-043 Warszawa
tel./fax 0 22 828 27 26, tel. 22 0 22 826 43 35, 22 336 13 19, www.cieplowent.pl
e-mail:
redakcja.cow@cieplowent.pl redakcja.cow@neostrada.pl cieploogrzewwent@sigma-not.pl
Wydawnictwo SIGMA-NOT Sp. z o.o.
ul. Ratuszowa 11, 00-950 Warszawa, skr. poczt. 1004
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy, KRS: 0000069968
NIP: 524 030 35 01
Kapitał zakładowy: 752 361,80 zł

 Na naszej witrynie wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług oraz gromadzenia informacji związanych z korzystaniem ze strony.

Plikami cookies możesz zarządzać w opcjach przeglądarki, z której korzystasz. Więcej informacji znajdziesz tutaj.