Targi Batimat
  

 

 

Targi BATIMAT, IDEOBAIN oraz INTERCLIMA+ELEC

 

14 kwietnia 2015 r. w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie odbyła się konferencja prasowa, na której prezentacji targów BATIMAT, IDEOBAIN oraz INTERCLIMA+ELEC

dokonała Pani Catherine Rousselot, dyrektor marketingu i komunikacji grupy Reed Expositions France, organizatora targów.

Od 2 do 6 listopada 2015 r. w Parku Ekspozycyjnym Paris Nord Villepinte odbędą się trzy salony z sektora budownictwa BATIMAT, INTERCLIMA i IDEOBAIN w ramach 1. Edycji Mondial du Batiment/Paris Bulding Show. Kompleksowa oferta produktów, rozwiązań i innowacji przeznaczona będzie dla profesjonalistów z sektora budownictwa i architektury.

Przewidziano 2 600 wystawców z Francji i zagranicy oraz ponad 350 000 odwiedzających. Edycja 2015 będzie przede wszystkim miejscem spotkań biznesowych, ponieważ targi sprzyjają nawiązywaniu kontaktów między wystawcami i odwiedzającymi oraz pozyskiwaniu nowych klientów z Francji i całego świata.

Tegoroczna edycja wydarzenia Mondial du Batiment będzie się opierała na trzech filarach:

•  Innowacji,

•  Informacji i podnoszeniu kwalifikacji,

•  kontaktach biznesowych.

i obejmie wszystkie sektory branży budowlanej:

                - stan surowy budynku, stolarka i wykończenie, wyposażenie wnętrz, zagospodarowanie krajobrazu, maszyny budowlane i narzędzia, pojazdy i wyposażenie, informatyka i nowe technologie, usługi dla firm;

                - systemy centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej, klimatyzacja, wentylacja, systemy zarządzania budynkiem i systemy instalacji elektrycznej, inteligentny dom, pompy i armatura, rozwiązania dla instalatorów;

                - urządzenia sanitarne, kabiny prysznicowe z hydromasażem, wyposażenie łazienek, meble do łazienek armatura.

Targom będzie towarzyszył Konkurs innowacji (utworzony w 1981 r.), w którym będą nagradzane i promowane innowacje techniczne producentów przemysłowych. Zgłaszane produkty będą oceniane przez niezależnych ekspertów z Francji i z zagranicy, a następnie zatwierdzane przez jury Konkursu. Ceremonia wręczenia Trofeów odbędzie się 24 września br. (6 tygodni przed Targami).

Gościem honorowym Targów będzie Afryka Subsaharyjska. Dzięki licznym możliwościom rynku Senegalu, Wybrzeża Kości Słoniowej, Kamerunu, Gabonu i Nigerii jest on bardzo atrakcyjny dla biznesu.

Podczas tegorocznej edycji Targów odbędzie się 200 konferencji i warsztatów. Będzie się można zapoznać z najnowszymi regulacjami prawnymi, wyzwaniami społecznymi oraz osiągnięciami technologicznymi.

Organizatorem konferencji prasowej była

Firma Międzynarodowe Targi Francuskie,

która jest przedstawicielstwem targów Batimat w Polsce.

 

 

 

 

 

 

 

 

Redakcja CIEPŁOWNICTWO, OGRZEWNICTWO, WENTYLACJA
Siedziba redakcji: ul. Czackiego 3/5, pok.216, 00-043 Warszawa
tel./fax 0 22 828 27 26, tel. 22 0 22 826 43 35, 22 336 13 19, www.cieplowent.pl
e-mail: redakcja.cow@cieplowent.pl redakcja.cow@neostrada.pl cieploogrzewwent@sigma-not.pl
Wydawnictwo SIGMA-NOT Sp. z o.o.
ul. Ratuszowa 11, 00-950 Warszawa, skr. poczt. 1004
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy, KRS: 0000069968
NIP: 524 030 35 01
Kapitał zakładowy: 752 361,80 zł

 Na naszej witrynie wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług oraz gromadzenia informacji związanych z korzystaniem ze strony.

Plikami cookies możesz zarządzać w opcjach przeglądarki, z której korzystasz. Więcej informacji znajdziesz tutaj.